Horaris i calendari escolar curs 2018-2019.

Igual que en anys anteriors, a final de setembre es configuraran els horaris tant de llenguatge musical com dels instruments.



Calendari escolar per al curs 2018-2019

Llenguatge Musical 2018-2019
 
DILLUNS
DIMARTS
DIMECRES
DIJOUS
DIVENDRES
12:00 a 12:45 Lídia Cerdà (Elisabet) CORAL (fins 13:15) (Robert)
Gal·la Solés
Arina Rachuk
Carolina Rachuk
Mireia Mestres
Esther Mestres
Ruth Requena
Marc Llauradó

12:15 Noemí Moreno (Isa)


Maria Abovyan (Yolanda)


Ruth Requena (Elisabet)


12:15 Noemí Moreno (Isa)
Llenguatge (Yolanda)
Gemma Garcia
Marc Fernández
Maria Tarrés
Maria Zorrilla
Pol Vidal
Ruth Requena
Hugo Goñi
Sensibilització (Elisabet)
Pol Corredor
David Corredor
Amadeo Adamek
Hector Cordón
Agustí Ivanic
Martí Recolons
12:45 a 13:30 Hugo Goñi (Elisabet)

13:15 Maria Tarrés (Robert) Aruna Fort (Yolanda)
Llenguatge (Elisabet)
Aruna Fort
Artur Sàbat
Kevin Godoy

13:30 a 14:15   13:45 Raul Rubio (Isa) Olga Ramos (Isa)

   
14:15 a 15:00 14:00 Maria Zorrilla (Lluís) Paula Cruanyes (Isa)

   
Llenguatge Musical 2018-2019
17:15 a 18:00 Juli:
Pol Brull
Siso Costa


Agustí:
Martí Pardo
Eugeni Serrano
Gerard Serrano
Ariadna Silva

Juli:
Pau Núñez
Pol Fernández
David Jiménez

Juli:
Biel Anderson
Èlia Sinés
Martí Franco
Sança Vieytes

   
18:00 a 18:45
Juli:
Brenda Royán
Ivan Royán
Oier Pàmies

Juli:
Maria Abovyan
Mishell Fuentes
Pol Balibrea
   
18:45 a 19:30 Juli:
Olga Ramos
Jaume Altisen
Antoni Solà

Marcel:
Hug Costa
Mark Chen
Sam Chen
Kelvin Chen



   


Instruments Musicals 2018-2019
  DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES
16:30 a 17:15 Asier Feuzeu (Agustí)
Celine Feuzeu (Marcel)
Artur Sàbat (Ramon)
Kevin Godoy (Juli)


Celine Feuzeu (Agustí)
Martina Ferrés (Isa)
Cristina González (Juli)
Eloi Màrquez (Lourdes)
Assier Feuzeu (Lluís)
Martí Pardo (Ramon)


Marc Fernández (Agustí)
Alba Calderón (Isa)


   
17:15 a 18:00 Inés Caballero (Agustí)
Eugeni Serrano (Lluís)
Sança Vieytes (Marcel)
Gerard Serrano (Ramon)

Siso Costa (Lluís)
Max Comas (Ramon)
Gaspar Segués (Isa)
Nora Segués (Lourdes)


Pau Núñez (Agustí)
Noelia Alarcón (Isa+Lourdes)
Pol Brull (Ramon)


Grups de COMBO


 
18:00 a 18:45 Mark Chen (Agustí)
Jaume Altisen (Elisabet)
Sam Chen (Juli)
Antoni Solà (Lluís)
Kelvin Chen (Marcel)

Gemma Garcia (Agustí)
Siso Costa (Isa)
Inés Caballero (Lluís)
Francesc Prujà (Ramon)


Èlia Sinés (Agustí)
Biel Anderson (Isa)
Martí Franco (Ramon)


   
18:45 a 19:30 Pol Balibrea (Agustí)
Iván Royán (Elisabet)
Pol Vidal (Lluís)

Oier Pàmies (Lluís)
Paula Ruiz (Isa)
Mishelle Fuentes (Agustí)
Hug Costa (Ramon)

   
19:30 a 20:15 Ariadna Silva (Marcel)




   



Darrera actualització: 28 de setembre de 2018